Pogotowie Modlitewne Królowej Pokoju

Idea Pogotowia Modlitewnego Królowej Pokoju powstała na modlitwie, jako odpowiedź na ciągłe i niezmienne wezwanie Maryi: „Módlcie się, módlcie się, módlcie się”, „Módlcie się w moich intencjach”. Jest to dzieło Matki Boga, a nie nasze. My tylko chcemy czynić to o co prosi Maryja. A od modlitwy zaczyna się wszystko dobro w nas i wokół nas, przychodzi POKÓJ.

Modlitwa Maryi po Ofierze Eucharystycznej Pana Jezusa jest modlitwą najpotężniejszą i najskuteczniejszą. Stąd uczmy się od najpokorniejszej Uczennicy Boga jak się modlić i jak dać Maryi ster naszym modlitwom.

Ogłoszenia parafialne 4 Niedziela Zwykła – 03-02-2019

Dodano: 11 sierpnia 2018 r. | Kategoria: Ogłoszenia

  1. W środę (15 sierpnia) Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Błogosławieństwo ziół i kwiatów na Mszach św. o godz. 7.30 i 10.30. Błogosławieństwo pielgrzymów udających się pieszo do Starej Wsi o godz. 5.30 rano w kościele. Gorąco zachęcam do wzięcia udziału w pielgrzymce.
  1. W następną niedzielę na sumie uroczyste powitanie nowego ks. Proboszcza.
  1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, na następny tydzień proszę numery od 2 do 13. W następną niedzielę składka inwestycyjna, proszę członków Rady Parafialnej o przeprowadzenie zbiórki.
  1. Różaniec w następną niedzielę prowadzi róża Bogusi Oryszak.
  1. Msze św. w tym tygodniu o godz. 7.00, jedynie w środę o godz. 7.30 i 10.30.