Publikacje dla: Ogłoszenia Słowa kluczowe:

IV Niedziela Wielkanocna – 30 kwietnia 2023

  1. Dziękujemy za troskę o porządek w naszej świątyni w ubiegłym tygodniu. W tym tygodniu zapraszamy rodziny dzieci pierwszokomunijnych.
  2. Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczynająca Tydzień Modlitw o Powołania do służby w Kościele.
  3. Jutro początek nabożeństw majowych po mszy św. o 18.00. Dzieci będą dostawać obrazki potwierdzające uczestnictwo. Zapraszam wszystkich parafian do uczestnictwa w tych nabożeństwach.
  4. We wtorek nowenna do św. Józefa. Rocznica święceń biskupich ks. bp. Krzysztofa Chudzio.
  5. We środę Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. w porządku niedzielnym. Na wieczornej mszy św. odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych dla klasy III.
  6. Pierwszy czwartek miesiąca – adoracja NS od godz. 17.00. O 18.00 nabożeństwo majowe i msza św. Wspomnienie św. Floriana.
  7. Pierwszy piątek odwiedziny chorych od godz. 9.00. Od 17.00 możliwość skorzystania z sakramentu pojednania. Święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej w Przemyślu.
  8. Pierwsza sobota miesiąca – święto św. Filipa i Jakuba. Spowiedź przed I Komunią św. dla dzieci i rodzin od godz. 16.00.
  9. W niedzielę w naszej parafii I Komunia św. podczas mszy św. o godz. 12.00. Nabożeństwo majowe po mszy rannej i sumie. Zmiana tajemnic przed sumą. Nie będzie mszy św. o 17.00.
Redaktor

Parafia św. Józefa w Baryczy – parafia rzymskokatolicka znajdująca się w archidiecezji przemyskiej, w dekanacie Domaradz.