Publikacje dla: Ogłoszenia Słowa kluczowe:

III Niedziela Wielkiego Postu – 12 marca 2023

 1. Dziękujemy za troskę o porządek w naszej świątyni w ubiegłym tygodniu. W tym tygodniu do posprzątania kościoła zapraszamy rodziny z numerów 181A-195.
 2. Dziś po mszach św. błogosławieństwo dzieci. Można kompletować pamiątkowe obrazki.
 3. W zakrystii są dostępne paschaliki na stół wielkanocny. Minimalna cena to 10 zł z przeznaczeniem na Caritas.
 4. We wtorek nowenna do św. Józefa. Po mszy św. spotkanie klasy VIII z Księdzem Dziekanem (przeniesione sprzed tygodnia).
 5. We środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
 6. W piątek rozpoczynamy parafialne rekolekcje wielkopostne. Słowo Boże będzie nam głosił o. dr Kazimierz Szymczycha SVD, Sekretarz Komisji Episkopatu Polski ds. Misji. O 9.00 msza św. z kazaniem rekolekcyjnym i Droga Krzyżowa, o 18.00 Droga Krzyżowa, a po niej msza św. z kazaniem rekolekcyjnym. Zapraszam wszystkich parafian do udziału w rekolekcjach. Dzieci będą mieć zajęcia rekolekcyjne w szkole.
 7. W sobotę dzień spowiedzi rekolekcyjnej, przed odpustem parafialnym i bierzmowaniem, w godzinach od 14.00 do 16.00. Zapraszam wszystkich do skorzystania z tej okazji pojednania się z Panem Bogiem. W sobotę msze św. o 9.00 i 18.00.
 8. W niedzielę o 16.00 Gorzkie Żale, a po nich msza św.
 9. Dzień odpustu parafialnego – Uroczystość św. Józefa – w tym roku przeniesiona na 20 marca, poniedziałek. Msze św. będą o 7.30, uroczysta suma z udzieleniem sakramentu bierzmowania o godz. 11.00, wieczorem o 17.00.
 • Zapraszam Radę Parafialną na konsultacje we środę po mszy św.
 • Ogłoszenie Urzędu Gminy – badania profilaktyczne 40+.
Redaktor

Parafia św. Józefa w Baryczy – parafia rzymskokatolicka znajdująca się w archidiecezji przemyskiej, w dekanacie Domaradz.