Publikacje dla: Ogłoszenia Słowa kluczowe:

IV Niedziela Wielkiego Postu – 19 marca 2023

  1. Dziękujemy za troskę o porządek w naszej świątyni w ubiegłym tygodniu. Również podziękowanie dla rejonu oraz rodziców kandydatów do bierzmowania za porządki wokół kościoła. W tym tygodniu do posprzątania kościoła zapraszamy rodziny z numerów 197-210.
  2. Dzisiaj trzeci dzień naszych rekolekcji parafialnych. O 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem rekolekcyjnym, a po nich msza św., w czasie której kandydaci do bierzmowania odnowią przyrzeczenia abstynenckie.
  3. Jutro dzień Uroczystości Św. Józefa – odpust parafialny. Mamy obowiązek uczestniczenia w Eucharystii. Msze św. w godzinach: 7.30, uroczysta suma odpustowa połączona z udzieleniem sakramentu bierzmowania przez Księdza Arcybiskupa Adama Szala o godz. 11.00 i trzecia msza św. o godz. 18.00. W tym dniu również zakończenie rekolekcji parafialnych. Dzieci szkolne mają wolne od zajęć lekcyjnych w ramach rekolekcji szkolnych i obowiązek uczestniczenia we mszy św.
  4. We wtorek nowenna do św. Józefa, we środę MB Nieustającej Pomocy
  5. We czwartek zbiórka ministrantów.
  6. W piątek o godz. 9.00 msza św. i Droga Krzyżowa, wieczorem o 18.00 Droga Krzyżowa i msza św.
  7. W sobotę Uroczystość Zwiastowania NMP, msza św. 0 18.00 z możliwością adopcji dziecka poczętego. Osoby chętne proszę o wcześniejsze zgłoszenie się.
  8. Za tydzień po sumie zapraszam do wysłuchania krótkiego wystąpienia Pani Joanny Gałasiewicz, którą będziemy gościć w naszej parafii. Pani Joanna jest absolwentką psychologii i nauk o rodzinie KUL, specjalistą terapii systemowej rodzin oraz psychotraumatologii. Po sumie będzie można skorzystać z pomocy Pani Joanny, która pozostanie na dwugodzinny dyżur dla potrzebujących wsparcia czy porady.
  9. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zaprasza na spotkanie informacyjne dla rolników gminy Domaradz w dniu 21 marca 2023 r. w Sali KGW w Domaradzu o godz. 10.00. Tematem będą zmiany w płatnościach bezpośrednich z uwzględnieniem warunkowości i ekoschematów oraz zmiany dotyczące rejestracji i identyfikacji zwierząt.
Redaktor

Parafia św. Józefa w Baryczy – parafia rzymskokatolicka znajdująca się w archidiecezji przemyskiej, w dekanacie Domaradz.