Publikacje dla: Ogłoszenia Słowa kluczowe:

V Niedziela Wielkiego Postu – 26 marca 2023

  1. Dziękujemy za troskę o porządek w naszej świątyni w ubiegłym tygodniu. Bóg zapłać rejonowi sprzątającemu i rodzicom młodzieży bierzmowanej za porządki wokół kościoła i plebanii. Dziękuję bardzo za przygotowanie kościoła do uroczystości odpustowej – pani Reginie, panu Kościelnemu i wszystkim pracującym. Dziękuję bardzo za zaangażowanie w dniu odpustu – panu Organiście, rodzicom bierzmowanych i kręgowi rodzin, i wszystkim zaangażowanym w procesję. Dziękuję rodzicom bierzmowanych za ofiarę na misje i na nowy ornat. Bóg zapłać! W tym tygodniu do posprzątania kościoła zapraszamy rodziny z numerów 212-224A.
  2. Dzisiaj po sumie zapraszam do wysłuchania krótkiego wystąpienia Pani Joanny Gałasiewicz, którą będziemy gościć w naszej parafii. Pani Joanna jest absolwentką psychologii i nauk o rodzinie KUL, specjalistą terapii systemowej rodzin oraz psychotraumatologii. Po sumie będzie można skorzystać z pomocy Pani Joanny, która pozostanie na dwugodzinny dyżur dla potrzebujących wsparcia czy porady.
  3. We wtorek nowenna do św. Józefa, we środę MB Nieustającej Pomocy
  4. We czwartek zbiórka ministrantów.
  5. W piątek o godz. 9.00 msza św. i Droga Krzyżowa, wieczorem o 18.00 Droga Krzyżowa i msza św. Po mszy wieczornej zapraszam Radę Parafialną na konsultacje.
  6. W sobotę – pierwsza sobota miesiąca – nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP
  7. Za tydzień Niedziela Męki Pańskiej – Palmowa. Na mszach św. poświęcenie palm. Przed sumą zmiana tajemnic. o 16.00 Gorzkie Żale i trzecia msza św. Składka na WSD.
  8. Rada Parafialna przychyliła się do prośby Pana Kościelnego o podwyżkę, dlatego prosimy o wpłacanie po 70 zł od numeru na rok, w kwartale pierwszym numery domów od 1 do 70, w drugim numery 71-140 itd.
  9. W zakrystii można złożyć podpis pod obywatelskim projektem zmiany ustawy o świadczeniach rodzinnych – „STOP zakazowi pracy” – szczegółowe informacje na stronie www.stopzakazowipracy.pl.
Redaktor

Parafia św. Józefa w Baryczy – parafia rzymskokatolicka znajdująca się w archidiecezji przemyskiej, w dekanacie Domaradz.